KONSULTANCI
CALIVITA

KATARZYNA DUBIEL
MAREK DUBIEL

Kom: 66 303 95 14
Tel: 13 4939728

aquarion
Slajd 1

Jonizowana woda alkaliczna -
najlepszy suplement XXI wieku dla całej rodziny.

Slajd 2

Każdego dnia pij bogatą w tlen,
jonizowaną wodę alkaliczną dla zdrowia i urody.

Slajd 3

Aquarion - najlepsze i najnowocześniejsze na świecie
urządzenie do oczyszczania i jonizacji wody.

NextPrev

Dlaczego Aquarion jest tak niezwykły?

 

Każdy żywy organizm potrzebuje czystej, wysokiej jakości wody pitnej. Nasze dzienne zapotrzebowanie na płyny wynosi 2-3 litry. Jednak większość z nas pije jej o wiele za mało lub uzupełniamy niedobory, korzystając z nieodpowiednich jej źródeł (słodzone napoje gazowane, czarna herbata, wysokozmineralizowana woda, wody lecznicze stosowane w pewnych problemach zdrowotnych).

 

Picie wody złej jakości lub w niewystarczających ilościach przez długi okres czasu może być szkodliwe. Organizm, aby utrzymać prawidłowe funkcje fizjologiczne, potrzebuje czystej, pozbawionej szkodliwych substancji wody.

 

Dlaczego Aquarion jest tak niezwykły spośród innych urządzeń służących do oczyszczania wody?

 

Właściwości najlepszego i najnowocześniejszego na świecie urządzenia do oczyszczania i jonizacji wody - jonizatora:

woda2

 

Oczyszczanie

Aquarion posiada filtr o średnicy 0,01 mikrona. Taki rozmiar jest wystarczający, by wyłapać zanieczyszczenia, szkodliwe substancje chemiczne, jak również bakterie i wirusy. Mniejsze filtry, które usuwają również jony, pogarszają fizjologiczne właściwości wody. Przepływając przez filtr, zmianie ulega również budowa klastrowa wody. W tradycyjnej wodzie jeden klaster jest zbudowany z 10-18 molekuł, podczas gdy przefiltrowana woda posiada tylko 6 takich molekuł, co znacząco zwiększa jej absorpcję i zdolności nawadniające. W złożonym filtrze Aquarion, oprócz filtru węglowego wzbogaconego srebrem, można także znaleźć turmalin, który jonizuję wodę. Długość życia tzw. filtra Biostone zwykłe pozwala na oczyszczenie 4000 litrów wody, a aktualne zużycie filtra jest cały czas wyświetlane na urządzeniu (po zużyciu należy wymienić tylko sam filtr).

 

Jonizacja

 

Aquarion może wytwarzać jonizowaną wodę alkaliczną oraz kwaśną.

Alkaliczna woda jonizowana przeznaczona do wewnętrznego stosowania:

  • Zawiera wiele hydroksylowych (OH-) jonów, więc jest w stanie wiązać wolne rodniki, czyli stanowi skuteczny antyoksydant.
  • Świetnie alkalizuje organizm wspomagając procesy równowagi kwasowo – zasadowej organizmu.
  • Stanowi także idealne uzupełnienie kuracji odtruwającej.

 

Kwaśna woda jonizowana może być stosowana wyłącznie zewnętrznie! Np. do pielęgnacji twarzy, w przypadku grzybicy skóry. Z kolei woda o wyższym poziomie kwasowości może być używana do dezynfekcji powierzchni.

 

Wielostopniowa jonizacja

 

Podczas elektrolizy wody Aquarion może wytwarzać zarówno alkaiczną, jak i kwaśną wodę o różnym poziomie jonizacji (1-4). Dzięki temu zwiększa się zakres jej wykorzystania.

 

Oszczędność energii

  • Dzięki najnowszej, specjalnej konstrukcji komór jonizacyjnych – powiększona, odpowiednio zbudowana powierzchnia reaktywna pozwala na kontakt z większą ilością wody – oferuje lepszą wydajność przy użyciu tej samej ilości energii. Ponadto, urządzenie zazwyczaj znajduje się w trybie czuwania (standby), uruchamiając się tylko wówczas, kiedy następuje rzeczywiste pobieranie wody
  • Dzięki specjalnemu systemowi elektrod tytanowo-platynowych, alkaliczna woda jonizowana posiada optymalny poziom ORP (potencja utleniania – redukcji).
  • Alkaliczna woda jonizowana posiada ujemny ORP, co nie powoduje utleniania organizmu, a wręcz „przywraca” mu witalność.

 

Ekonomiczny

 

Podczas właściwego użytkowania urządzenia jego żywotność wynosi ok. 20 lat.

 

Funkcja oczyszczania wody, bez jonizacji może być pomocna w sytuacjach, w których picie wody jonizowanej nie jest wskazane (np. popijanie lekarstw).

 

Łatwy w użyciu

 

Urządzenie można łatwo zainstalować i obsługiwać. Oprócz instrukcji obsługi, dołączamy także filmy instruktażowe i wprowadzające na DVD, które zawierają interesujące i przydatne informacje na temat urządzenia Aquarion, jego użytkowania oraz jonizowanej wody.

 

Estetyczny wygląd

 

Dzięki nowoczesnemu, stylowemu wyglądowi Aquarion dobrze prezentuje się w każdej kuchni, nie ma potrzeby umieszczania go w zamkniętej szafce.

Dzięki urządzeniu Aquarion możemy wytwarzać całkowicie bezpieczną, jonizowaną wodę. Z jego pomocą możemy nie tylko oczyścić wodę, ale także jonizować ją, co również korzystnie wpływa na stan naszego zdrowia.

Źródło: calivita.pl